LUTHERONE

Hedefimiz

Veri destekli bir platformla iş birliğine dayalı ve yüksek performanslı bir şirket kültürü oluşturabilmek mümkün.

Teknolojinin, iş yapış biçimlerinin ve çalışan beklentilerinin günbegün değiştiği günümüz iş dünyasında, organizasyonlarımızın yönetiminde bizler nasıl bir farklılık sağlıyoruz?

LutherOne sayesinde siz değerli Liderler/Yöneticiler; çalışan iletişimi, iş birliği, geri bildirim, anketler ve performanstan elde edilen verileri sürekli olarak birbirine bağlayabilir ve bunları anında eyleme geçirilebilir içgörülere, kesin tahminlere ve önerilere dönüştürebilirsiniz.

Dünya’nın ödüllü platformlarından biri olan LutherOne platformunu kullanan işletmelerin başarıları:

  • Çalışan bağlılığında %10 artış
  • Çalışan NPS’sinde %20 artış
  • Azalan personel devir hızı sayesinde işe alım bütçesinde %15 – %25 azalma
  • Verimlilikte %10 artış
  • %10 zaman tasarrufu sağladı

LutherOne platformu ile;

  • Haftalık veya aylık anketler ile çalışan bağlılığı ve memnuniyetini ölçebilir, düzenli, sürekli ve anlık veri alır, birim ve tüm organizasyon bazında bağlılık ve mutluluk seviyelerini ölçebilirsiniz.
  • 360 derece yetkinlik ölçümlemelerinizi düzenli olarak yapabilirsiniz.
  • Birey ve/veya birim bazında OKR bazlı performans yönetimini planlamayı ve tek tuşla takip ederek yönetebilir, güncelleyebilir, kişi ve/veya proje takımı bazında yorumlarınızı anlık olarak paylaşabilirsiniz.
  • Sosyal paylaşımlar ile organizasyonun iletişim ve geri bildirim kültürünün seviyesini analiz etmeyi ve nasıl geliştirilebileceğine dair önerileri alabilirsiniz.
  • Yönetici ve CEO raporlarıyla organizasyonunuzda sinyal veren noktaların ve risklerin neler olduğunu anlık ve tek tuş ile alabilir, yıpranmadan kaynaklanan riskleri  14 ay önceden % 95 doğruluk oranı ile takip edebilirsiniz.
Videoyu oynat

LutherOne platformumuzun sağladığı en önemli çıktılardan biri ‘’Çalışan Deneyiminin Anlık Olarak Ölçümlenmesi’’dir. 13-17 Kasım 2023 tarihlerinde gerçekleşen 28. HR Zirvesinde, PDR Group Yönetim Kurulu Başkanı Ali Emre, “Gerçek Zamanlı Verinin Gücü” nün temasıyla bu konunun önemini bizlerle paylaştı. https://youtu.be/kjWNayf3O_A linkinden zirve kaydına ulaşabilirsiniz.

Videoyu oynat

Zirvenin ikinci oturumunda ise LutherOne CEO’su Jiri Baca, “The Power of Continuous Data in Managing Employee Performance and Attrition” temasıyla, Lutherone platformumuz sayesinde çalışanlarımızdan aldığımız anlık geri bildirimler ile elde ettiğimiz sürekli verinin gücünün, çalışan performansı ve bağlılığına etkilerini paylaştı. https://www.youtube.com/watch?v=MOzoMfVV_nc linkinden zirve kaydına ulaşabilirsiniz.

Katılım anketleri, performans ve görev yönetimi, beceri ve yetkinlik haritalama, 360 derece sürekli geri bildirim gibi güçlü alanlara sahip Lutherone https://www.lutherone.com platformumuz ile ilgili detaylı bilgi almak için info@pdr.com.tr adresimizden ya da 0 216 709 17 37’den bize ulaşabilirsiniz.

LutherOne Tanıtım Dosyası
LutherOne Tanıtım Dosyası Kataloğu
LutherOne HR Trends 2023 Kataloğu