Oya Fadıloğlu

PDR Group Danışmanı

Oya Fadıloğlu, Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu olup, eğitim hayatına Boğaziçi Üniversitesi İnovasyon ve Girişimcilik, Paris Sorbonne Üniversitesi Cours de Civilization Française, Başkent Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi alanlarında aldığı sertifikasyon programları ile devam etmiştir.

Halen, Anadolu Üniversitesi Felsefe Bölümü Lisans öğrencisidir.

Kariyerine 1997’de Yapı ve Kredi Bankası’nda Management Trainee olarak başlamıştır. İzmir ve İstanbul’da Satış & Pazarlama, Kurumsal ve Ticari Müşteri Yönetimi, Kredi Risk Yönetimi konularında uzmanlık ve yöneticilik rolleri üstlenmiştir. 2011 yılında İtalyan Candy Hoover Group’a Kredi Risk ve Kontrol Müdürü olarak geçerek bayilerin kredilendirilmesi, alacakların tahsilatı ve teminatlanması konusunda yöneticilik yapmıştır.

2015-2018 yılları arasında Paris’te yaşayan, 2019 yılından itibaren Profesyonel Koçluk ve Harrison Assessments Danışmanlık alanlarında çalışmalarını sürdüren Oya, ICF akredite ACTP koçluk eğitimi, Yönetici & Takım Koçluğu eğitimlerini tamamlamıştır. Uluslararası Koçluk Federasyonu’nun ACC (Associated Certified Coach) ünvanına sahiptir. 2020 yılından itibaren ICF Türkiye Proje ve Çalışma Kurulu üyesi olup STK ve Dernekler ile yürütülen ICF projelerinde aktif rol oynamaktadır.

PDR International bünyesinde Eğitim ve Performans Geliştirme Danışmanı, Yönetici ve Takım Koçu olarak hizmet vermektedir. Bireylerin ve takımların potansiyellerini ortaya çıkarmak, yüksek performans ve hızlanmış gelişim sağlamak için Liderlik, Koçluk, Mentorluk eğitim ve hizmetleri sunmaktadır.