PDR INTERNATIONAL

Kurumsal Eğitim Kültürü Yaratmak

1989’da kurulan, Türkiye’nin en büyük kurumsal eğitim danışmanlık kuruluşlarından biri olan PDR Group’un kurucu şirketi PDR International, kuruluşlara, Liderlik Gelişimi, Performans Gelişimi, Satış Gelişimi, İnsan Kaynakları ve Yaşayarak Öğrenme Kültürü konularında eğitim ve danışmanlık faaliyetleri gerçekleştirmektedir.

PDR International, çalışanların ve liderlerin bireysel performanslarını arttırarak, onları bir ‘Takımdaş’ ve ‘Kurumdaş’ olmaları konusunda teşvik eder. Kişilerin içlerindeki pozitif enerjiyi ve performansı ortaya çıkararak, değişimi ve gelişimi kabullenmeye yönelik bir yaklaşım kazanmalarına yardımcı olur. İş ve özel hayat dengesine yönelik sunmuş olduğu eğitim ve gelişim programları ile her daim katılımcıların farkındalıklarını arttırmalarına ve öğrendiklerini davranış dönüştürmelerine destek olur.

PDR International, temsilcisi olduğu farklı know-how’lar ve onlarca ülkede yapmış olduğu Global değişim projeleri ile 4500’ün üzerinde kurumsal şirketin, 1.000.000’un üzerinde katılımcısıyla buluşmuştur.