KURUMSAL EĞİTİM

Kurulduğumuz 1989 yılından bu yana her kuruluşun en önemli stratejik unsuru üzerine yoğunlaştık: İnsan Faktörü

Kurumsal eğitim süreçlerimizde bireylere ve kurumlara sınıf eğitimlerimizin yanı sıra, on-line programlarımız, webinarlarımız, koçluk ve mentorluk çözümlerimiz, çalıştaylarımız, strateji workshoplarımız, indoor-outdoor aktivitelerimiz ve yaşayarak öğrenme programlarımızla destek oluyoruz.

Müşteri Analizi

Daha yüksek bir performans göstermenin yolunun ancak müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini daha iyi anlamakla başladığını, bunun için de öncelikle onlarla ortak bir dil yaratmamız gerektiğini biliriz.

Kritik Başarı Faktörleri

Çözümlerimizin her zaman sonuç odaklı ve ölçülebilir olmasına dikkat ederiz. Müşterilerimizin kritik başarı faktörlerinde süreklilik sağlamalarına yönelik yönlendirmeler yaparız.

Sektöre Özel Ölçümleme Araçları

Müşterilerimizin karşılaştığı zorlu durum ve konularda onlara yardımcı olmak için ispatlanmış yöntemler, süreçler ve araçlar tasarlar; en doğru sonuçla uygulamaya koyarız.

Bireysel Gelişim Planı

Kurumsal eğitim projelerimizde, katılımcılarımızın bireysel gelişim planlarında hedefledikleri davranış değişikliklerine ulaşmaları için dijital gelişim yolculuklarıyla destekleriz.

Dijital çözümlerimizle katılımcılarımızın gelişimini sürekli kılıyoruz.

400’ün üzerinde E-Learning Eğitim, Micro-Learning videolar Podcast ve kitap önerileri ile desteklenen dijital kütüphanemizle, eğitimlerimiz öncesi, sırası ve sonrasında katılımcılarımızın dijital gelişim yolculukları ile destekliyoruz.

”Türkiye Kurumsal Eğitim Süreçleri Araştırması” ile sektörün nabzını tutuyoruz

Şirketlerin, Kurumsal Eğitim ve Gelişim süreçlerini araştırmak ve mevcut durum raporunu katılan tüm İnsan Kaynakları, Eğitim ve Gelişim Profesyonelleri ile paylaşmak adına sektördeki en kapsamlı araştırmayı gerçekleştiriyoruz.

Siz de araştırmaya katılmak ve sonuç raporuna ulaşmak için info@pdr.com.tr adresimize e-mail gönderebilirsiniz

54%

Eğitim İhtiyaç Analizi

Kurumlarında bu analizi gerçekleştiren şirketlerin oranı
24%

İş Sonuçlarına Etkisi

Kurumlarında eğitimin verimliliğini ölçümleyen şirketlerin oranı

Uzman kadromuz ve binlerce müşterimizin referansı ile Eğitim ve Gelişim projelerinin öncülüğünü yapıyoruz.

Müşterilerimize özel tasarladığımız gelişim programları, Akademi kurumları ve sektöre özel çözümlerimizle gelişimi destekliyoruz.

1 +
ICF Koçu
1 M+
Katılımcı
1 +
Müşteri Referansı
1 K+
Saat On-line Eğitim

Önceliğimiz ”dinlemek” ve ”anlamak”

Gerçekleştirdiğimiz Eğitim ve Gelişim projelerimizle hem Türkiye’de hem de Dünya’da ödüllere başvuruyor ve nice başarılara ortak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.