Sinem Pancaroğlu

Sinem Pancaroğlu, Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümünü bitirdikten sonra, aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsünde İşletme Yönetimi (MBA) programını tamamlamıştır.

Sinem, kariyerine Dışbank’ta Ticari Bankacılık bölümünde başlamıştır. FortisBank’ta çalıştıktan sonra kendi şirketini kurarak girişimcilik yapmış ve 2014 yılında PDR Group’a katılmıştır.

Kurumsal Eğitimlerden Sorumlu olarak  eğitim ihtiyaçlarının analizi ve projelendirilmesi, kurumsal eğitimlerin dijital içeriklerinin hazırlanarak platformlara aktarılması, farklı kademelerdeki yöneticilere yönelik Liderlik programlarının tasarlanması, Satış ve Pazarlama ekipleri için akademi kurulması, kurum içi eğitmen yetiştirme programlarının kurgulanması, kurum içi koçluk ve koçluk ekseninde yer alan eğitim programlarının tasarlanması, kuruma özel uçtan uca yetkinlik geliştirme konularında proje bazlı çalışmalarını sürdürmektedir.

Sinem, PDR Group çalışanları arasından 2015 yılında “Takımdaşlık Ödülü”nü, ve 2017 yılında “Çift Poşetçi Ödülü”nü, 2021 yılında PDR Group Gümüş Grup Projesi ile Yılın Projesi ödülünü almıştır.

PDR Coaching and Mentoring Academy’de koçluk eğitimini tamamlayarak profesyonel koçluk yapmaktadır.

Sinem, PDR Group bünyesinde Satış Yöneticisi olarak çalışmaya devam etmektedir.

spancaroglu@pdr.com.tr