PODCASTS

Sesli Eğitimlerimizle Tanışın

Dijital dönüşümle ‘’boş zaman’’ aktivitelerini keyifli bir öğrenme zamanı haline getiren Podcast’ler ses kayıt ve dizilerinin sunulduğu bir içeriktir.

Eğitmenlerimizin uzmanlık alanları ile ilgili gerçekleştirdikleri kayıtları eğitimlerinizin öncesinde ya da sonrasında takip modülü olarak alabilir, eğitimin içselleştirilmesini keyifli bir yolla sağlayabilirsiniz.

Diledikleri zaman tekrar tekrar dinleyerek, her zaman güncel olanı doğrudan yakalayabilme imkanı veren PDR Podcast Serisi ile ilgili detaylı bilgiye info@pdr.com.tr adresimizden ya da 0 216 709 17 37’den ulaşabilirsiniz.

PDR Group olarak İŞTEN GELEN Podcast’mizile YAYINDAYIZ!

İşte süregiden değişime ayak uydurmak ve hedeflerini gerçekleştirmek isteyenler için, farklı konular ve uzmanlarla yaptığımız podcastlar Danışmanımız Ece Ağabeyoğlu, PCC ev sahipliğinde sizlerle buluşuyor.

İşten Gelen podcast sayfamıza ve tüm bölümlere buradan ulaşabilirsiniz, bizi takip etmeyi unutmayın ! 

İşten Gelen 1. Bölüm

İlk bölümde iki kısım halinde, iletişim stratejisti Gülten Karaca Çoban ile Ece Ağabeyoğlu ev sahipliğinde yeni bir yılın başlangıcından anlamlı şekilde faydalanmaktan bahsediyoruz.

İşten Gelen 2. Bölüm

Bu bölümde iki kısım halinde, bilişsel beceriler danışmanı Fikret Aslanyürek ile Ece Agabeyoğlu ev sahipliğinde iş yaşamında önemli becerilerin yapı taşlarından HAFIZA üzerine konuşuyoruz. ♦ Nasıl hatırlarız?  ♦ Unutulan bilgiye ne olur?  ♦ Hafıza yetenek mi? Beceri mi?  ♦ Sherlock Holmes, Londra’daki taksi şoförleri  ♦ Ve dahası...