Nihan Gümüşlüoğlu

PDR Group Danışmanı

Nihan Gümüşlüoğlu, Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümünden mezun olmuştur.

Nestle Türkiye’de satış temsilciliğinden başlayan, büyük müşteri yönetimi, satış ve pazarlama yönetimine evrilen bir kariyer geçmişine sahiptir. Bu sürecin bir kısmında yurtdışında  çalışmış, farklı kültürleri deneyimleme ve pek çok küresel projede yer alma fırsatı bulmuştur.

Uluslararası iş tecrübesini ve yetkinliklerini danışmanlık ve eğitim alanında kullanarak başta satış ve pazarlama yönetimi olmak üzere yönetim yetkinliklerinin geliştirilmesinde, inovasyon ve kişisel gelişim eğitimlerinde uzmanlık kazanmıştır. Bu bağlamda ağırlıklı olarak, Etkin İnsan Yönetimi, Liderlik Gelişimi, Stratejik Düşünme ve Planlama, Performans Değerlendirme Görüşmelerine Etkinlik Kazandırma, Geribildirim Sanatı, İnovasyon ve Müşteri Deneyimi Yaratmak konularında eğitimler ve  seminerler vermektedir. Pek çok küresel  şirketin Türkiye’de bilgi transferini yaparak master eğitmeni ve proje lideri olmuştur. Ayrıca uluslararası eğitim projelerinde yer almaktadır.

Nihan Gümüşlüoğlu PDR ICMA dan aldığı ICF onaylı Koçluk Sertifikası ile birlikte, koçluk yapmaya başlamıştır. Koçluğun temelindeki danışana güvenmek ve gelişime şahitlik etmek prensibi ile farklı hayatlara ve rollere yol arkadaşlığı yapma fırsatı bulmuştur. Farkındalığı arttırmak, değişimi içselleştirmek, kariyer yolunda ilerlemek, yöneticilikte güçlenmek ve iç görü kazanmak isteyen danışanlarla çalışmaları halâ devam etmektedir.