Dilek Tigrel

İş hayatına 2007 yılında başlayan Dilek Tigrel, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler bölümünden mezun olduktan sonra, İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümündeki öğrenimini tamamlamıştır.

Teknoloji çözümleri sektöründe satın alma, raporlama ve idari işler bölümlerinde çalıştıktan sonra, eğitim ve danışmanlık sektörüne geçiş yapmıştır.

Sektörde uzun yıllar, kurumsal eğitimler, eğitim operasyonları, müşteri ilişkileri, satış – pazarlama ve insan kaynakları çözümleri alanında çalışmış, Indus Consulting şirketinde, Eğitim Operasyonlarından Sorumlu Yönetici olarak mesleğine devam etmiştir.  Çalıştığı kurumunun “Great Place To Work” ödülü almasını sağlayan projeyi yürütmüştür.

Bir süre Azerbaycan ve Rusya’da yaşamış, burada birçok kişisel gelişim eğitimine katılmış, aynı zamanda İşaret Dili Eğitimini tamamlamıştır.

2023 yılında PDR GROUP ekibine Kurumsal Eğitimlerden Sorumlu Satış Yöneticisi olarak katılmıştır. Kurumda, kurumsal eğitimlerin satışı ve projelendirilmesi, kuruma özel eğitim ve danışmanlık çözüm hizmeti sunulması, Yöneticilik – Liderlik programlarının tasarlanması, Satış ve Pazarlama ekipleri için akademi kurulması, kurum içi eğitmen yetiştirme programlarının sunulması, kurum içi koçluk ve koçluk programlarının satışı, kurumlardan ve bireylerden gelen taleplerin karşılanması ve danışman organizasyonunun yapılması noktasında çalışmalarını sürdürmektedir.

Evli ve 1 kedi annesi olan Tigrel, Astroloji eğitimleri almakta, kişisel gelişim yolculuğunu da sürdürerek kurumsal çalışma hayatına devam etmektedir.

dtigrel@pdr.com.tr