Deniz Karadeniz

PDR Group Danışmanı

Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü’nden mezun oldu.

Boğaziçi Üniversitesi’nde Yöneticiler için Pazarlama, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde Profesyonel İşletme Yönetimi eğitimleri aldı. ÇDD Yaratıcı Drama Liderlik, Sadri Alışık Kültür Merkezi ve Academy of Creative Training İngiltere’de Oyunculuk Programlarını tamamladı.

Kurumsal iş yaşamı boyunca ilaç sektörünün öncü firmalarında satış ve pazarlama departmanlarında yönetici olarak çalıştı.

İlkyardım Eğitmeni ve İş Güvenliği Uzmanı olan Deniz Karadeniz Eğitimde En İyiler tarafından ödüle layık görülen “Öpünce Geçmeyen Uflar için İlkyardım” projesi ile annelere ve babalara çocukları acil bir durumla karşı karşıya kaldığında yapılması gereken doğru ilkyardım uygulamalarını aktarmaktadır.

Kasım 2017’den beri PDR bünyesinde eğitim ve performans geliştirme danışmanı olarak görev yapan Deniz Karadeniz Etkili İletişim, Güvenli Davranış, Stres Yönetimi, Motivasyon ve Özgüvenli Davranış, Etkili Konuşma ve Diksiyon, Sunuş Teknikleri, Eğiticinin Eğitimi, Yaratıcı Drama ile Kendini İfade Etme gibi farklı konularda eğitimler vermektedir. Bununla birlikte yaratıcı drama yöntemi ile pek çok farklı konuda içerik hazırlayarak uygulamaktadır.

Eğitimlerinin yanı sıra dergi, internet, televizyon ve radyo gibi yazılı ve görsel mecralarda bilgilerini paylaşmakta, Radyo Gedik’te birbirinden kıymetli konuklarını ağırlayarak “Öpünce Geçmeyen Uflar” adlı programını hazırlayıp sunmaktadır.