Ece Ağabeyoğlu

PDR Group Danışmanı

Hacettepe Üni. İstatistik lisans, İstanbul Bilgi Üni. Örgütsel/Endüstriyel Psikoloji yüksek lisans programlarından mezun olmuştur.

1998’den itibaren kurumsal çatı altındaki ilk 16 yılı boyunca sırasıyla; Commercial Union Hayat Sigorta (Avivasa) – finansal danışmanlık, İş Bankası – kurumsal kredi uzmanlığı, HSBC İnsan Kaynakları – Eğitim ve Geliştirme Müdür Yardımcısı/Eğitmenlik, yetkinlik eğitimleri yöneticiliği, Genç Yetenek programı değerlendirme merkezi danışmanlığı yapmış, kurum içi koçluk, yenilenen şube yapılanmasında proje koordinatörlüğü ve Değerler Bazlı Liderlik projesinin başlatılmasında Avrupa Bölgesi liderliğini üstlenmiştir. Bankanın oryantasyon süreçlerini uçtan uca yönetmiştir. 2010’dan bu yana 20’den fazla kuruma danışmanlık ve eğitmenlik hizmeti vermiştir. Değerlendirme Merkezi danışmanlığı yapmıştır. Verdiği eğitimler arasında Çatışma Yönetimi, İşyerinde Takım Olmak, Duygusal Dayanıklılık, Bilinçsiz Önyargı, Stres Yönetimi, Koçluk / Mentorluk / Tersine Mentorluk, Geri Bildirim Becerileri, Sunum ve İletişim Teknikleri bulunmaktadır. Bireyler ve kurumlar için Kariyer ve Yönetici Koçluğu yapmaktadır.

Sivil toplum alanında meslek liselerine yönelik projelerde eğitmen ve danışman olarak, bazı vakıflar ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nın programlarında mentor olarak görev yapmıştır. Bahçeşehir Üniversitesi kariyer merkezinde yerli ve yabancı öğrencilere kariyer koçluğu yapmış, Yeditepe Üniversitesi Gıda Mühendisliği’nde iş hayatı becerileri eğitimleri vermiştir.

Profesyonel koçluğa 2018’de Sola Unitas mezunu olarak başlamış, ICF’ten 2020’de ACC, 2023’te PCC ünvanını almıştır. Alliant International University I/O Psychology sertifikası sahibi ve mesleki yeterlilik belgeli İş ve Meslek Danışmanı olan Ece, iş hayatında mutluluk odağında çalışmakta anlam buluyor. İşte ve Yaşamda Kendi Yolun ve Bilsen İyi Olur podcast yayınlarının sahibidir. ICF Türkiye üyesidir.