Beyza Cebeci

PDR Group Danışmanı

Beyza Cebeci, İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezundur. Yüksek lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır. Pazarlama üzerine uzmanlaşarak marka stratejileri üzerine tez yazmıştır. Türkiye’de İçerik Markalaştırma (Ingredient Branding) üzerine yazılmış ilk akademik tez olup pazarlama kitaplarında referans gösterilmiştir.

Bankacılık Sektörü’nde (Ziraat Bankası) 3 yıllık portföy yöneticiliği, Tüketici Elektroniği Sektörü’nde (Vestel) 2 yıllık kurumsal satış yöneticiliği tecrübesi bulunmaktadır. Ardından Vestel Perakende Akademisi’nin kurucu ekibinde bulunarak 4 yıl boyunca akademi ve LMS(uzaktan eğitim)yönetimi, eğitim ihtiyaç analizi, eğitim programı ve içerik tasarımı, eğitmenlik, eğitim verimliliğini ölçme ve değerlendirme alanlarında uzmanlaşmıştır. Kıdemli eğitmen Vestel’den sonra Sony Türkiye’de 4  yıl boyunca eğitim yöneticisi rolünü üstlenmiştir. Tasarladığı eğitim programları Tegep, Brandon Hall, Stevie Awards gibi yurtiçi ve yurtdışı birçok eğitim ve gelişim değerlendirme programında ödüle layık görülmüştür.

Ağırlıklı olarak, Satış, İletişim ve İkna, Problem Çözme ve Karar Alma Teknikleri, Hikaye Anlatıcılığı, Eğiticinin Eğitimi alanlarında eğitimler ve seminerler vermektedir. International Coaching Academy tarafından profesyonel koçluk sertifikasına sahip Beyza Cebeci, kurumsal tecrübesiyle ve farklı sektörlere danışmanlıklarıyla birlikte 9 yıldır eğitmenliğe devam etmektedir.