LEARNARDO

Dijital Eğitim Yolculuğu

Learnardo, bireylerin geliştirmeyi amaçladığı yetkinliklerinin yapılandırılmış içeriklerle desteklenmesi için oluşturulmuş bir dijital öğrenim sistemdir.

Konulara göre oluşturduğumuz özel içeriklerle kurum ve bireysel hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Dijital eğitim yolculukları kişiye özel hazırlanan ve tasarlanan canlandırmalar, e-learning eğitimler ve podcastler ile desteklenmektedir.

Learnardo Dijital Platform Yolculuğunun Aşamaları

Eğitim projelerimiz öncesinde kurumunuzla gerçekleştirdiğimiz toplantılarda programlarımıza katılacak kişilerin geliştirmesi beklenen yetkinliklerinin belirlenmesiyle sürece başlarız. Farklı envanterler ile hedef kitlelere özel gerçekleştirilen yetkinlik ölçümlemesi sonrasında dijital gelişim yolculukları atanır. Kişilerin izleyerek içselleştirdiği e-learning programların bireysel olarak sistem üzerinden görüntülenebildiği platformumuza isterseniz kurumsal dokümantasyonunuzu da yükleyebilirsiniz. Katılımcıların eğitimlerde öğrendikleri bilgilerin davranışa dönüşüp dönüşmediğini ölçmek için kişi bazlı simülasyon çalışmalarıyla programları takip ederiz. Proje sonunda gerçekleştirilen ikinci ölçümleme sonrası kişi bazlı gelişim alanları kurumunuza raporlanır. İsterseniz Learnardo Dijital Eğitim Kütüphanemizdeki hazır videolardan katılımcılarınıza hazır eğitimler atayabilir ya da kurumunuza özel çekilecek video setleri ve paketleri oluşturabilirsiniz.

Learnardo Kataloğu