Cevahir Pilpil

PDR Group Danışmanı

Cevahir Pilpil, İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur. Finansbank Türkiye’de müşteri ilişkileri yöneticiliği ile başlayan kariyerini, Finansbank Rusya’da ve daha sonra Turkcell Grup şirketlerinde yurt içi ve yurt dışı proje / portföy yönetimi, müşteri yönetimi, bayi kanal yönetimi ve uluslararası satış, iş geliştirme alanlarında geliştirmiştir. Bu sürede farklı ülke ve kültürlerdeki ekip ve projeleri yönetmiştir. Bu tecrübe ve birikimi ile daha sonra Oracle’da Gürcistan’dan sorumlu kıdemli satış yöneticisi; KoçSistem’de de Doğu Avrupa ve CIS bölgesinden sorumlu kıdemli satış yöneticisi olarak çalışmıştır.

Türkiye, Doğu Avrupa, CIS, Orta Asya ve Kafkas ülkelerindeki 15+ yıllık iş ve yönetim tecrübesini, kazandığı yetkinliklerini danışmanlık ve eğitim alanında kullanarak satış ve iş geliştirme, müşteri / anahtar müşteri yönetimi, proje / portföy yönetimi, dijital dönüşüm alanlarında uzmanlık kazanmıştır.

Bu bağlamda Satış Becerileri, Uluslararası Satış ve İş Geliştirme, Proje Yönetiminin Temelleri, Yöneticiler için Proje / Program Yönetimi, Dijital Dönüşüm konularında eğitimler vermekte, danışmanlık ve mentörlük yapmaktadır. Ayrıca uluslararası eğitim projelerinde yer almaktadır.