Eda Yavaş

Eda Yavaş Demir, Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun olduktan sonra reklam ve otomotiv sektöründe Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak çalıştı.

Kariyerine AEGON Emeklilik ve Hayat şirketinin satış bölümünde devam etti. En son Birim Yöneticisi olarak çalıştığı kurumda ekiplerin satış hedefleri ve eğitiminden sorumlu oldu.

Eda, 2017 yılında PDR Group’a İş Geliştirme Uzmanı olarak katıldı. Görevleri arasında Eğitim içeriklerinin yenilenmesi, yeni öğrenme modellerinin araştırılması, LMS portalının yönetilmesi, Eğitim Danışmanları oryantasyonu ve gelişimi ve ISO süreçlerinin takibi sayılabilir.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nda Actor Studio’da eğitim alan Eda edebiyatla da yakından ilgilenmektedir. 2014 yılında birlikte çalıştığı yazar grubuyla Can Yayınları’ndan çıkan İpekli Mendil kitabının yazarlarından biri olmuştur. Hiç Yaşanmamış İlişkiler Sözlüğü ve Asla isimli kitapları Karakarga Yayınevinden çıkmıştır.

TS ISO 16949 ve ISO 14001 Belgelerine sahiptir. Evli ve bir çocuk annesi olan Eda, PDR Group’da Eğitim ve Gelişim Müdürü olarak çalışmaya ve projelerin hemen her adımında sorumluluk almaya devam ediyor.

eyavas@pdr.com.tr