Güven Sezgün

PDR Group Danışmanı

Güven Sezgün, Mersin Üniversitesi Seyahat İşletmeciliği Bölümünden mezun olmuştur.

2008 yılında profesyonel iş hayatına Vista Turizm’de seyahat danışmanı olarak Akbank’ın yüksek gelir grubu müşterilerine telefonda seyahat hizmetleri vererek başladı.

2010 yılında Garanti Bankası’nın Quintessentially, American Express ve Shop & Miles müşterilerine seyahat ve concierge hizmetleri veren Be Travel’da görev almaya başlayıp seyahat danışmanlığıyla birlikte ilerleyen dönemlerde şirket bünyesinde oryantasyon ve yetkinlik eğitimleri de vererek kariyerine devam etmiştir. 5 yıl süren Be Travel tecrübesinin ardından American Express’in kurumsal firmalarına hizmet veren Türk Ekspres’te görev almıştır.

Telefonla satış konusundaki deneyimlerini PDR Group bünyesinde telefonda satış eğitimleri vererek paylaşmaktadır.

Profesyonel iş hayatının yanı sıra sahne sanatlarıyla da ilgilenen Güven Sezgün 2007 yılından beri tek kişilik oyunuyla BKM Mutfak, Leman Kültür ve Old City Comedy Club gibi mekanlarda sahne almaktadır. 2010 yılından itibaren Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde 3 sene boyunca oyunluk eğitimi almış olup Sadri Alışık Kültür Merkezi’nin çeşitli oyunlarında görev almıştır. Aynı zamanda profesyonel playback tiyatro oyuncusudur.