Murat Fikret Aslanyürek

PDR Group Danışmanı

Fikret Aslanyürek, lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi Ekonometri, yüksek lisansını Üsküdar Üniversitesi Nöropazarlama Bölümünde tamamlamıştır.

Kariyerine Akbank’ta Fraud Uzmanı olarak başlamıştır. Ardından dayanıklı tüketim ve perakende sektörünün öncü kuruluşlarından olan Vestel’de Kredi Risk, Satış ve Eğitim Bölümlerinde 13 yıl görev yapmıştır. Vestel Perakende Akademisi’nin kurucu eğitmenlerindendir.

Öğrenme Yöntemlerine olan ilgisiyle Zihin Haritaları, Hafıza Teknikleri ve Hızlı Okuma konularında Tony Buzan’ın sertifikalı eğitimlerini almıştır. Profesyonel Koçluk Eğitimlerini de tamamlayan Fikret Aslanyürek, şirketlere, eğitimcilere ve öğrencilere Beyin Koçluğu yapmaktadır. PDR International bünyesinde İş Zekâsı, Liderlik, Nöropazarlama, Satış, Davranışsal Karar Süreçleri ve İkna konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

İstanbul’un tarihi mekânları ve gezi rotalarında katılımcılara farklı deneyimler yaşattığı outdoor konseptli etkinlikler yapmaktadır. Blog yazıları bulunmakta, edebiyat, tarih, kaligrafi ve okçulukla ilgilenmektedir.