Nurdan Gülay

Nurdan Gülay, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Türkiye’nin önde gelen firmalarında; reklam, halkla ilişkiler ve eğitim alanlarında yönetici olarak çalıştı.

Kariyerine Çelebi Havacılık Holding’de Anlaşmalar ve Pazarlama Departmanı Müdür Yardımcısı olarak devam etti ve görevi sırasında ulusal ve uluslararası havayollarının, yer, yolcu ve yakıt hizmetlerinin satış, pazarlama ve koordinasyonunu yönetti.

Nurdan, 1997 yılında PDR Group’a katıldı ve o zamandan bu yana çok sayıda büyük projeyi yönetti. PDR Group’taki görevlerinin arasında; eğitim ihtiyaç analizlerinin planlanması ve yapılması, kurumlar için gereksinim ve beklentilere uygun gelişim projelerinin tasarlanması ve sunulması, büyük müşterilerin yönetimi, eğitim danışmanlarının yönetimi ve gelişimi, müşteri ilişkileri, uluslararası proje ortakları ile koordinasyon sağlanması sayılabilir.

Nurdan, PDR Group’un 2015 yılında temsilciliğini yaptığı TMI Türkiye’nin Genel Müdür Yardımcılığı görevindeyken 45 ülkeyi kapsayan network içinde “Business Developer of the Year” ve “Collaborative Projects Development Awards” ödüllerini aldı.

PDR Coaching and Mentoring Academy’nin 1. Dönem Mezunlarından olan Nurdan; üniversite son sınıf öğrencileri, yeni mezunlar ve iş hayatının ilk yıllarındaki profesyoneller ile koçluk çalışmaları ile PDR Group’un ulusal ve uluslararası projelerinde önemli sorumluluklar almaya devam ediyor.

ngulay@pdr.com.tr